Fratelli Reguitti herrbetjänter

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNTER, 2 st, 1900-talets andra hälf, en märkt Ryden Nybro Sweden, höjd ca 91-98 cm

Slitage

567848

2018-09-06