Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBETJÄNTER, 2 st, 1900-talets andra hälf, en märkt Ryden Nybro Sweden, höjd ca 91-98 cm
Slitage
567848
2018-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här