Steiff nallebjörn

Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

STEIFF NALLEBJÖRN, 1900-10-tal, stoppad vit plysch, puckel, svarta knappögon, rörliga ramar, längd ca 31 cm

Slitage, saknar knapp, defekt brummekanism, saknar delvis fyllning

567871

2018-10-14