Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
STEIFF NALLEBJÖRN, 1900-10-tal, stoppad vit plysch, puckel, svarta knappögon, rörliga ramar, längd ca 31 cm
Slitage, saknar knapp, defekt brummekanism, saknar delvis fyllning
567871
2018-10-14