Per Gunnar Thelander Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Flugor, signerad PG Thelander, 8/10, etsning, ca 8x12 cm,
Läs mer
567886
2018-09-23