Per Gunnar Thelander Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Flugor, signerad PG Thelander, 8/10, etsning, ca 8x12 cm,

Läs mer

567886

2018-09-23