Georg Pauli Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG PAULI (1855-1935): Sydländsk stadsmur med kvinna, monogramsignerad GP, akvarell, ca 16,5x24,5 cm,
Läs mer
567888
2018-09-23