Anders Zorn etsning Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt i vargskinnspäls, signerad Zorn, 1916, etsning, ca 17,7x12 cm,
Läs mer
LITTERATUR: Asplund 270, Hjert & Hjert 164
Ej examinerad ur ram, gulnader
567895
2018-09-23