Anders Zorn etsning Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt i vargskinnspäls, signerad Zorn, 1916, etsning, ca 17,7x12 cm,

Läs mer

LITTERATUR: Asplund 270, Hjert & Hjert 164

Ej examinerad ur ram, gulnader

567895

2018-09-23