Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1900-talets början, Karl Johan-stil, björk, med låda i sargen, oval skiva, höjd ca 76, 58x39 cm

Slitage, repor, nyckel saknas

567901

2018-09-09