Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, SOFFA, 6 dlr., senbarockstil, 1900-talets första hälft, bestående av: bord, 4 karmstolar, soffa, mörkbonat lövträ, lösa läderklädda sitsar, mått bord 135x185 cm, höjd 80 cm, soffa, längd 160 cm, stolar, höjd 105 cm, bredd 64 cm

Soffan med sliten klädsel, bruksslitage

567902

2018-09-05