Nils Forsberg d y oljemålning Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS FORSBERG d.y., (1870-1961): Stilleben med persikor, signerad Nils Forsberg, olja på pannå, ca 18x23 cm,
Läs mer
567907
2018-09-23