Hausser strålkastarbil med släp
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HAUSSER STRÅLKASTARBIL MED SLÄP, 1930-40-tal, lackerad plåt, ställbar strålkastare monterad på flaket, urverksdriven, batteridriven strålkastare, lufftvärnskanon med svarta gummidäck, fällbara stödben, ställbart eldrör i höjd- och sidled, längd 25 resp 30 cm
Saknar lyktor samt en sidolampa, strålkastaren lös samt skadad, smärre lackskador och skador
567914
2018-10-14