Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VATTENLINJEMODELLER, huvudsak 1930-1950-tal, bl.a Wiking och Mars, metall och plast, varav 10 st i originalaskar från Mars, udda flygplan medfföljer
Diverse skador, delar saknas
567921
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här