Vattenlinjemodeller

Vattenlinjemodeller
Vattenlinjemodeller
Vattenlinjemodeller
Vattenlinjemodeller
Vattenlinjemodeller
Vattenlinjemodeller
Vattenlinjemodeller
Vattenlinjemodeller

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENLINJEMODELLER, huvudsak 1930-1950-tal, bl.a Wiking och Mars, metall och plast, varav 10 st i originalaskar från Mars, udda flygplan medfföljer

Diverse skador, delar saknas

567921

2018-09-12