Märklin lok och vagnar
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, huvudsak 1950-60-tal, bestående av: ånglok 3098, ånglok 3000, ellok CE800, 23 vagnar, varav 4 tankvagnar, SJ vagnar 4020, 4021, mm, diverse ställputtar, transformator, luftledningar, modellbilar (bl.a Wiking) medföljer
Smärre slitage
567924
2018-09-12