Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TENNFIGURER, huvudsak 1900-30-tal, bl.a C.C Ohlsson, Tenngjuteriet Mars, en stor mängd, diverse fabriksförpackningar
Diverse skador
567928
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här