Tennfigurer

Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TENNFIGURER, huvudsak 1900-30-tal, bl.a C.C Ohlsson, Tenngjuteriet Mars, en stor mängd, diverse fabriksförpackningar

Diverse skador

567928

2018-09-12