Thure Wallner Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THURE WALLNER (1888-1965): Fiskmås, signerad Thure Wallner, olja på pannå, ca 22x33 cm,

Läs mer

567929

2018-09-23