Helmut Newton Cyberwoman

Helmut Newton Cyberwoman
Helmut Newton Cyberwoman
Helmut Newton Cyberwoman
Helmut Newton Cyberwoman
Helmut Newton Cyberwoman
Helmut Newton Cyberwoman

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HELMUT NEWTON (USA 1920-2004): ur serien Cyberwomen, numrerad på baksidan 142/500 ex samt copyright-stämplad år 2000, gelatinsilverfotografi, 33x25 cm.

567936

2018-09-24