Skänk rokokostil

Skänk rokokostil
Skänk rokokostil
Skänk rokokostil
Skänk rokokostil
Skänk rokokostil
Skänk rokokostil
Skänk rokokostil
Skänk rokokostil
Skänk rokokostil
Skänk rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, rokokostil, Blomstermåla Möbelfabrik, 1900-talets mitt, 4 lådor, 2 skåp, rundade hörn, höjd ca 84, längd ca 165 cm

Bruksslitage

567942

2018-09-05