Tillbaka till katalog

Herrfickur i 14 k guld

Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 800 SEK

Beskrivning

EXAKT, fickur, 14 k guld, savonett, 1900-talets början, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 1256317, diameter 50,6, vikt ca 80,4 g

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

567944

Datum:

2018-09-07