Tillbaka till katalog
Herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 800 SEK
Beskrivning
EXAKT, fickur, 14 k guld, savonett, 1900-talets början, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 1256317, diameter 50,6, vikt ca 80,4 g
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
567944
Datum:
2018-09-07