Gösta Gustavson Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): ´´Sightseeing´´ - Stockholm, signerad och daterad Gösta Gustavson -1984, olja på duk, ca 17x23 cm,
Läs mer
567949
2018-09-23