Soffa av Lysberg & Hansen Danmark
Klubbat för:
5 800 SEK
8 000 SEK
LYSBERG & HANSEN, soffa, Danmark 1940/50-tal, stoppad klädsel, ben i jakaranda, höjd 83, längd 200 cm
HISTORIK
Lysberg och Hansen är en dansk möbelfabrik som varit hovleverantör till både det danska och svenska hovet.
Smärre slitage,
567952
2018-09-10