Soffa av Lysberg & Hansen Danmark

Klubbat för:

5 800 SEK

8 000 SEK

LYSBERG & HANSEN, soffa, Danmark 1940/50-tal, stoppad klädsel, ben i jakaranda, höjd 83, längd 200 cm

HISTORIK
Lysberg och Hansen är en dansk möbelfabrik som varit hovleverantör till både det danska och svenska hovet.

Smärre slitage,

567952

2018-09-10