Soffbord från 1900-talets mitt med travertinskiva

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, Sverige, 1900-talets mitt, stomme av betsad bok, sexkantig skiva av travertin, höjd ca 51, diameter ca 100 cm

Smärre slitage, skivan med några kantnagg undertill

567956

2018-09-06