Bordslampa Dresden

Bordslampa Dresden
Bordslampa Dresden
Bordslampa Dresden
Bordslampa Dresden
Bordslampa Dresden
Bordslampa Dresden
Bordslampa Dresden
Bordslampa Dresden

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, Dresden, 1900-tal, porslin med spelande och dansande barn, dekor med rosor, höjd ca 50 cm

Blommor med nagg

567958

2018-09-05