Kellermann Penny Toys
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KELLERMANN PENNY TOYS, 2 st, 1920-30-tal, limousine resp. transportbil "Union", litograferad plåt, hjul helt i metall, längd ca 11,5 cm, dessutom medföljer ett omärkt urverksdrivet lok i litograferad plåt, längd ca 18 cm
Plåt- och lackskador, lok saknar front samt defekt urverk
567965
2018-10-14