Kellermann Penny Toys

Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys
Kellermann Penny Toys

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KELLERMANN PENNY TOYS, 2 st, 1920-30-tal, limousine resp. transportbil "Union", litograferad plåt, hjul helt i metall, längd ca 11,5 cm, dessutom medföljer ett omärkt urverksdrivet lok i litograferad plåt, längd ca 18 cm

Plåt- och lackskador, lok saknar front samt defekt urverk

567965

2018-10-14