Axel Sjöberg akvarell Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL SJÖBERG (1866-1950): Blått hav, signerad Axel Sjöberg, akvarell, ca 11,5x22 cm,
Läs mer
567966
2018-09-23