Axel Sjöberg akvarell Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Blått hav, signerad Axel Sjöberg, akvarell, ca 11,5x22 cm,

Läs mer

567966

2018-09-23