Carl Fredrik Reuterswärd Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Non Violence", monogramsignerad CFR, numrering under passepartout, litografi, ca 19x25 cm,

Läs mer

567971

2018-09-23