Kaffekopp, empire

Kaffekopp, empire
Kaffekopp, empire
Kaffekopp, empire
Kaffekopp, empire
Kaffekopp, empire
Kaffekopp, empire
Kaffekopp, empire
Kaffekopp, empire
Kaffekopp, empire
Kaffekopp, empire

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKOPP, empire, 1800-talets första del, uppsvängd hänkel, förgylld och polykrom dekor, omärkt

Koppen med lagning

567975

2018-09-05