Marsipanformar

Marsipanformar
Marsipanformar
Marsipanformar
Marsipanformar
Marsipanformar
Marsipanformar
Marsipanformar
Marsipanformar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARSIPANFORMAR, 7 st, olika former, förtennad metall, 1900-talets första hälft

Bruksslitage

567976

2018-09-05