Uno Vallman oljemålning Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad, olja på duk, ca 22x16 cm,
Läs mer
567982
2018-09-23