Pelle Åberg oljemålning Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Porträtt av clown, skrapsignerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 26x21 cm,

Läs mer

567985

2018-09-23