Pelle Åberg oljemålning Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PELLE ÅBERG (1909-1964): Porträtt av clown, skrapsignerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 26x21 cm,
Läs mer
567985
2018-09-23