Birgit Broms Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2009): "Brun dörr och röda tak", monogramsignerad BB,1959-60, olja på duk, ca 25x38 cm,

Läs mer

UTSTÄLLD: Galerie Pierre, Nybrogatan 1, April 1960

567988

2018-09-23