Birgit Broms Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BIRGIT BROMS (1924-2009): "Brun dörr och röda tak", monogramsignerad BB,1959-60, olja på duk, ca 25x38 cm,
Läs mer
UTSTÄLLD: Galerie Pierre, Nybrogatan 1, April 1960
567988
2018-09-23