KG Nilsson Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): 2 st, Komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1997, 9/295, färgserigrafi, ca 30x29,5 cm samt "Från Roslagen", signerad och daterad 1984, 18/25, torrnål, ca 10x10 cm,

Läs mer

567993

2018-09-23