Kaktång bestick silver

Kaktång bestick silver
Kaktång bestick silver
Kaktång bestick silver
Kaktång bestick silver
Kaktång bestick silver
Kaktång bestick silver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKTÅNG, SOCKERSTRÖARE, 2 st., OLIVGAFFLAR, 3 st., SALTKAR, 3 st, TESKED, silver, 1900-talets första hälft, vikt ca 320 g

Bruksslitage

567995

2018-09-06