Lindorm Liljefors Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): ´´Räv med råtta", signerad och Lindorm L-64, olja på duk, ca 33x46 cm,

Läs mer

567999

2018-09-23