Byrå
2018-09-05
568014
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, Louis XVI stil, fanerad med valnöt, 3 lådor, belsag i mässing, höjd ca 72, 47x34 cm
Slitage, fläck