Fruktknivar och smörknivar silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRUKTKNIVAR, 12 st, silver, stämplade C G Hallberg Stockholm 1905, förgyllda blad i silver, SMÖRKNIVAR, 1 par, silver, längd 18 resp. 20 cm, i originalask

568017

2018-09-08