Trädgårdsurnor ett par sten 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1900-tal, sten med motiv av gudar, höjd ca 32, diameter 50 cm

Nagg, lagningar

568024

2018-09-07