Sigfrid Södergren oljemålning

Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGFRID SÖDERGREN (1900-tal): "Vegitation i ravinen", olja på pannå, signerad och daterad -68, ca 36x90 cm

568031

2018-09-05