Göran Wärff glasobjekt

Göran Wärff glasobjekt
Göran Wärff glasobjekt
Göran Wärff glasobjekt
Göran Wärff glasobjekt
Göran Wärff glasobjekt
Göran Wärff glasobjekt
Göran Wärff glasobjekt
Göran Wärff glasobjekt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN WÄRFF (född 1933), skulptur, Kosta 1980-tal, spolformad med underfång i blått och med luftbubblor, signerad KOSTA ATELJE G. WÄRFF 82-430, höjd ca 31 cm

568033

2018-09-05