Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN WÄRFF (född 1933), skulptur, Kosta 1980-tal, spolformad med underfång i blått och med luftbubblor, signerad KOSTA ATELJE G. WÄRFF 82-430, höjd ca 31 cm
568033
2018-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här