Linn Fernström Kreativitetsexperiment 2

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974): "Kreativitetsexperiment 2", signerad på baksidan Linn Fernström 2002, oljepastell på papper, ca 59x42 cm

PROVENIENS: Galleri Lars Bohman, Stockholm

568048

2018-09-09