J.W. Benson herrarmbandsur
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
J.W BENSON, armbandsur, 9 k guld, 1940-tal, England, London, manuell, plexiglas, boettnr. 288675, verknr. 261175, läderband med spänne i gulddoublé, diameter 29,3 mm
Går vid går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funtkionen, tavla med slitage
568078
2018-09-08