J.W. Benson herrarmbandsur

J.W. Benson herrarmbandsur
J.W. Benson herrarmbandsur
J.W. Benson herrarmbandsur
J.W. Benson herrarmbandsur
J.W. Benson herrarmbandsur
J.W. Benson herrarmbandsur
J.W. Benson herrarmbandsur
J.W. Benson herrarmbandsur
J.W. Benson herrarmbandsur
J.W. Benson herrarmbandsur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

J.W BENSON, armbandsur, 9 k guld, 1940-tal, England, London, manuell, plexiglas, boettnr. 288675, verknr. 261175, läderband med spänne i gulddoublé, diameter 29,3 mm

Går vid går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funtkionen, tavla med slitage

568078

2018-09-08