Came Geneva herrarmbandsur

Came Geneva herrarmbandsur
Came Geneva herrarmbandsur
Came Geneva herrarmbandsur
Came Geneva herrarmbandsur
Came Geneva herrarmbandsur
Came Geneva herrarmbandsur
Came Geneva herrarmbandsur
Came Geneva herrarmbandsur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CAMY GENEVA, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 90981, cal Landeron 248, läderarmband, stålspänne, diameter 37,6 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage och bucklor

568082

2018-09-05