Soffbord Ib Kofod-Larsen
2018-09-05
568091
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IB KOFOD-LARSEN, soffbord, Seffle Möbelfabrik, 1950/60-tal, teak, skiva med ingjutna naturstenar, höjd ca 50, 132x62 cm
Smärre slitage, repor och märken