Soffbord Ib Kofod-Larsen

Soffbord Ib Kofod-Larsen
Soffbord Ib Kofod-Larsen
Soffbord Ib Kofod-Larsen
Soffbord Ib Kofod-Larsen
Soffbord Ib Kofod-Larsen
Soffbord Ib Kofod-Larsen
Soffbord Ib Kofod-Larsen
Soffbord Ib Kofod-Larsen
Soffbord Ib Kofod-Larsen
Soffbord Ib Kofod-Larsen
Soffbord Ib Kofod-Larsen
Soffbord Ib Kofod-Larsen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IB KOFOD-LARSEN, soffbord, Seffle Möbelfabrik, 1950/60-tal, teak, skiva med ingjutna naturstenar, höjd ca 50, 132x62 cm

Smärre slitage, repor och märken

568091

2018-09-05