Carl Dahlgren

Carl Dahlgren
Carl Dahlgren
Carl Dahlgren
Carl Dahlgren
Carl Dahlgren
Carl Dahlgren

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL DAHLGREN, olja på duk, Svenska krigsfartyg 41 x 72 cm

Smärre gulnad. Krackelerad

568099

2018-09-05