Tord Björklund vilfåtölj IKEA

Tord Björklund vilfåtölj IKEA
Tord Björklund vilfåtölj IKEA
Tord Björklund vilfåtölj IKEA
Tord Björklund vilfåtölj IKEA
Tord Björklund vilfåtölj IKEA
Tord Björklund vilfåtölj IKEA
Tord Björklund vilfåtölj IKEA
Tord Björklund vilfåtölj IKEA

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, vilfåtölj, "Skye", IKEA, klädsel av grönt skinn

Smärre slitage, repor och märken

568103

2018-09-05