Staffan Hallström akvarell

Staffan Hallström akvarell
Staffan Hallström akvarell
Staffan Hallström akvarell
Staffan Hallström akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "I båten", stämpelsignerad Staffan Hallström, akvarell/gouache, á tergo med intyg, ca 53x77 cm

568109

2018-09-05