Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÅLSTOP, tenn, stämplat Eric Björckman (verksam 1741-1761/65), Stockholm , krönt 1762, höjd 20 cm
Smärre lagningar
568111
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här