Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÄNKKANNA, tenn, stämplad Lars Löfgren, Uppsala 1839, konande form med randdekor, höjd 26 cm
Mindre bucklor
568115
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här