Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 5210.136, cal 25-66, diameter 34 mm
Omjämn gång, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, repor
568116
2018-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här